Ahojky
vítejte u prvního dílu fashion makeoveru :)). Dnes proměnuji oufit dollky Lola_Skarsk.
PŘED:
Outfit je inspirovaný starým glamour stylem a la 30-40 léta. Líbí se mi, ale boty a sukně stylově moc nesedí.
PO:
Lolin outfit jsem změnila na jednoduchý a elegantní.
PS: Jak se vám proměna líbí? Pište do komentů :))
xoxo Veveri19


Žádné komentáře:
Okomentovat